فنگ شویی باگوا شمال غربی – افراد سودمند، مسافرت

عنصر فنگ شویی  ناحیه شمال غربی نقشه باگوافلز است، ناحیه شمال غربی باگوادر منزل یا در سمت راست پایین به افراد مفید و برکت ها  مرتبط می شود به همین دلیل توصیه می شود که همیشه برای کمک به انرژی مفید برای جذب افراد سودمند در زندگی، حداقل یکی از راهکارهای جریان مثبت این انرژی را در حوزه شمال غربی به کار گیرید. پلان منزل را با  نقشه باگوا  تطبیق دهید  بعد از یافتن این حوزه راهکارهای زیر را تاجای ممکن به کار ببرید.

 

نکاتی برای تزئین فنگ شویی برای منطقه شمال غربی:

انرژی چی در این قسمت به رهبری، برنامه‌ریزی و آینده‌نگری مربوط می‌شود بهترین مکان برای قرار گرفتن دفتر کار و کتابخانه در این قسمت می باشد.

مجسمه های فلزی و یا هنر دیواری و یا فریم های فلزی برای آثار هنری ایده خوبی برای این منطقه محسوب می شود زیرا عنصر فلز که عنصر حیاتی این ناحیه است را تقویت می نماید.

هنر ابراز خوبی برای تقویت انرژی قدردانی است. تمرکز بر پیدا کردن تصاویری که سپاسگزاری از تمام برکتهای زندگی را نشان می دهد به رنگ انتخاب شده درآثار هنری توجه داشته باشید و عناصر آب و آتش بپرهیزید.

هنر عنصر زمین تزئینات خشتی، کریستال ها، شمع های سرامیک، عناصر سفال و آثار هنری و عکس هایی که مناظر را نشان می دهند، نمونه هایی از هنر عنصر خاکی فنگ شویی هستند.

به کار بردن تصاویر عکس های سفر، نقشه ها و تصویر مکان های شاخص جایی که دوست دارید به آن سفر کنید در این ناحیه توصیه می شود  همینطور عکس هایی از افرادی که به شما در زندگی شما کمک کرده اند نیز خوب است که در ناحیه شمال غربی باگوا مشاهده کنید.

چراغ های بلند به عنوان یک درمان خوب برای فنگ شویی باگوا در نظر گرفته شده است.

اقلام عنصر فلز یا زمین مانند مجسمه های بلند، اقلام تزئینی فلزی یا  رنگ فلز (سفید، خاکستری) و اشکال گرد یا مربع برای تقویت بیشتر این منطقه و اجتناب از اشکال عناصر فنگ شویی آتش و آب (مثلث ها، ستارگان، منحنی ها، امواج) در تزئینات تضعیف کننده است.

رنگ دیوارها با رنگ عنصر فلز و یا زمین  و یا رنگ های زمستانی شامل زرد روشن، بژ و شن و ماسه و یا خاکستری و سفید مناسب است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.