اگر هنوز کاملا با تئوری عناصر فنگ شویی آشنا نیستید، نگران نباشید نکات زیر به شما کمک می کند تا تعادل ایجاد کنید و به تقویت قسمت ها و حوزه های مختلف  بپردازید.

فنگ شویی باگوا غربی – خلاقیت و کودکان

منطقه زندگی که به منطقه غربی یا  سمت راست  نقشه باگوا اطلاق می شود به خلاقیت و کودکان مرتبط است این حوزه  سبب تقویت خلاقیت در پروژه های خلاقانه و تلاش های خود محور می شود  همچنین سبب تقویت انرژی های محافظ برای کودکان می گردد.

فنگ شویی باگوا غربی – خلاقیت و کودکان

عنصر فنگ شویی این منطقه شما فلز است، بنابراین درمان شما باید شامل یکی از عناصر فلزی یا عنصر تغذیه کننده زمین باشد. در ادامه با نکاتی برای کمک به فعال سازی و تعادل خلاقیت و  انرژی فرزندان با دکوبوم همراه باشید…..

۱-استفاده از عناصر هنری و تزئینی فلزی برای تقویت عنصر اصلی از راهکاری موثر جهت تقویت این انرژی محسوب می شود برای اینکار می توانید ویژگی های فلز  را با متریال های فلزی و یا رنگ های سفید و خاکستری و همینطور  اشکال دایره ای نشان دهید.

فنگ شویی باگوا غربی – خلاقیت و کودکان

۲- در واقع هنر نمودی برای انرژی خلاقیت محسوب می شود می توانید بر یافتن تصاویری که جریان آزاد خلاقیت را نشان می دهد تمرکز کنید  به یاد داشته باشید در مورد رنگ های موجود در تابلو انتخاب خود توجه داشته باشید و از رنگ های عنصر آتش و آب در منطقه غربی خانه اجتناب کنید.

فنگ شویی باگوا غربی – خلاقیت و کودکان

۳- از تصویرکودکان یا از نقاشی ها و کاردستی های هنری و خلاقانه آن ها استفاده کنید عکس هایی را انتخاب کنید که لحظات شاد و نمودی از خلاقیت را جلوه گر می کنند.

  ۴-از عنصر زمین به صورت  تابلوهای هنری با انواع مناظر، کوه ها و یا سواحل شنی استفاده کنید تصاویر خلاقانه از خاک نیز بیان خوبی از عنصر فنگ شویی زمین است.

فنگ شویی باگوا غربی – خلاقیت و کودکان

۵-می توانید در رنگ آمیزی دیوارهای این ناحیه از رنگ های عنصر Metal یا Earth مانند رنگ های شنی / خاکستری، سفید یا خاکستری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *