4 اثر اسکاول شین کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی چهار اثر

اگر همین الان سری به نزدیک‌ترین کتاب‌فروشی نزدیک خانه‌تان بزنید، محال است در ویترین کتاب‌فروشی یا قفسه کتاب‌های پرفروش عنوان کتاب «چهار اثر از فلورانس اسکاولشین» را نبینید. بدون شک، کتاب چهار اثر یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌ها در دنیاست که توانست زندگی افراد زیادی را دگرگون کند.

درباره کتاب صوتی «چهار اثر»:

فلورانس اسکاول شین، نویسنده کتاب صوتی چهار اثر، تصویرگر کتاب و هنرمند آمریکایی بود که از میانه عمرش به فرقه اندیشه نو پیوست و به‌عنوان نویسنده‌ای متافیزیکی در ترویج دیدگاه‌های این فرقه کتاب‌هایی نوشت.

فلورانس اسکاول شین این توانایی را داشت که از دلایل موفقیت خود برای دیگران بگوید و به زبانی ساده و همه‌فهم دیگران را متقاعد کند که چگونه می‌توان اصول موفقیت را به شیوه‌ای سرگرم‌کننده در زندگی اجرا کرد. اسکاول شین در کتاب‌ صوتی «چهار اثر از فلورانس اسکاولشین» نشان می‌دهد که ما می‌توانیم با دستیابی به زنجیره سلامتی، نیکبختی و شادمانی از زندگی خود نهایت لذت را ببریم. او با در اختیار قرار دادن ماجراهای واقعی که در طول زندگی تجربه‌شان کرده بود، نشان می‌دهد که چگونه مثبت‌‌اندیشی و بر زبان آوردن مداوم عبارات تاکیدی می‌تواند از هر کسی انسانی موفق بسازد.

کتاب صوتی «چهار اثر از فلورانس اسکاولشین» دارای چهار بخش است:

  • بخش اول: بازی زندگی و راه و رسم این بازی
  • بخش دوم: کلام تو عصای معجزه‌گر توست
  • بخش سوم: درِ پنهانِ موفقیت
  • بخش چهارم: نفوذ کلام

چرا شنیدن کتاب صوتی «چهار اثر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

فلورانس اسکاول شین در تلاش است تا با آموزه‌هایش صلح درونی با خود و افراد مختلف را به ما بیاموزد. او در کتاب صوتی چهار اثر این پیام را به ما می‌رساند که دلسردی‌هایی را که برایتان پیش می‌آید، به شگفتی‌هایی شادی‌بخش بدل کنید تا منتهای استفاده را از آن‌ها کرده باشید. هرچه شکست را به موفقیت و هرچه کدورت را به عفو بخشایش و هرچه بی‌عدالتی را به عدالت بدل کنید، آن‌گاه برای کمال بخشیدن به زندگی خود سرگرم خواهید شد که فرصتی برای کنجکاوی یا مداخله در کار مردم پیدا نمی‌کنید.